De Draak in hartje Bergen op Zoom

 

Grand Hotel de Draak beschikt over 62 kamers vol luxe en comfort, de meeste kamers hebben 14e of 15e-eeuwse bouwelementen en zijn stuk voor stuk voorzien van hedendaags comfort. We hebben voor ieder wat wils van Deluxe kamers tot Junior Suites, Suites en in onze Dependance twee Superior Suites. Geen enkele kamer is hetzelfde in Grand Hotel De Draak, ze verschillen allen qua grootte, hoogte en bieden een diversiteit aan inrichting.


Residence Dagmara beschikt over 16 hotelkamers en deze zijn allen ingericht in de Empire stijl. De 15 kamers in de Gouden Leeuw zijn ingericht in een traditionele Britse stijl en de overige 31 kamers in het hoofdgebouw van Hotel De Draak zijn modern ingericht.


Faciliteiten

Het oudste hotel van Nederland beschikt over alle gemakken die de moderne gast anno 2026 verwacht. In het gehele hotel kunnen onze gasten gebruikmaken van gratis wifi, evenals van onze spa, wellness en fitnessfaciliteiten. Daarnaast beschikken wij over 32 camerabewaakte parkeerplaatsen, waaronder parkeerplaatsen met elektrische laadvoorzieningen, exclusief voor hotelgasten tegen een tarief van € 28,50 per nacht.

Kamers met stijl



Grand Hotel De Draak biedt u schitterende kamers in 14- en 15-eeuwse bouwstijlen, voorzien van hedendaags comforts. Overnachten in Bergen op Zoom was nog niet eerder zo bijzonder en fijn.

Hotelkamer met bed, fauteuils, bureau, kledingkast en kroonluchter. Natuurlijk licht via de ramen.
Elegante groene kamer met een vleugelpiano, grote ramen, sierlijke decoraties en een rood tapijt.

Hotel Arrangementen


De Draak heeft voor ieder wat wils, van een lang weekend weg tot een korte citytrip in Bergen op Zoom. Onze hotelarrangementen bieden een divers aanbod, variërend van een gastronomisch diner in Restaurant 1397, een zesgangen streetfood menuu in THE BAR, een moment om iets te schrijven in ons gastenboek tot aan toegangskaarten voor het Markiezenhof. Zo kunt u onbezorgd genieten in het oudste hotel van Nederland.

Hotels For Trees



Waar hotelgasten bomen planten. Stichting Hotels for Trees levert een concrete bijdrage aan een groenere wereld. Een hotelwereld waarin er één nieuwe boom geplant wordt voor iedere dag dat een gast er voor kiest de kamerschoonmaak over te slaan.

Zonlicht schijnt door hoge pijnbomen in een mistig bos.